
Плита Gorenje газова, 72л, 60x60см, чавун, білий
16 999 ₴
- В наявності
- Код: GG6A10WFFM
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gorenje G400 GG6A10WFFM – це потужна класична газова плита з сучасним підходом до приготування. Велика варильна поверхня, містка духова шафа та продумані деталі роблять цю модель відмінним вибором для сімейної кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85 см мм |
| Газ-контроль | поверхні |
| Глибина | 60 см мм |
| Колір | Білий |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Обсяг духовки | 72 л |
| Тип | Газова |
| Управління | поворотні перемикачі |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 999 ₴










