
Плита Gorenje комбінована, 70л, 50x60см, метал. кришка, дисплей, IconLed, емальовані, білий
14 299 ₴
- В наявності
- Код: GK5C63WH
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плита Gorenje GK5C63WH — це практичне комбіноване рішення для кухні з газовою варильною поверхнею та електричною духовкою об’ємом 70 л. Завдяки системі MultiAir забезпечується рівномірне приготування страв на різних рівнях одночасно. Електронний програматор IconLed спрощує керування та контроль процесу готування. Функція очищення парою AquaClean допомагає легко підтримувати чистоту духовки. Класичний білий дизайн гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 39.6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Комбінована плита |
| Висота | 85 см мм |
| Газ-контроль | поверхні |
| Глибина | 59.4 см мм |
| Колір | Білий |
| Кількість конфорок | 4 |
| Можливості | Очищення паром AquaClean |
| Обсяг духовки | 70 л |
| Робоча поверхня | газова |
| Тип | Комбінована |
| Тип духовки | Електрична |
| Управління | поворотні перемикачі |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 299 ₴









