
Плита Gorenje комбінована, 70л, 50x60см, метал. кришка, дисплей, IconLed, емальовані реш, титан
17 699 ₴
- В наявності
- Код: GK5C42SH
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плита Gorenje комбінована поєднує газову варильну поверхню та електричну духову шафу для щоденного приготування різних страв. Корисний об’єм духовки 70 л дає змогу готувати як повсякденні, так і більш об’ємні порції. Модель підтримує режими для піци, заморожених продуктів, розморожування та швидкого попереднього нагрівання. Чотири газові конфорки дозволяють використовувати посуд різного розміру. Керування реалізоване за допомогою ергономічних перемикачів та електронного програматора IconLed.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 38.9 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85 см мм |
| Газ-контроль | поверхні |
| Глибина | 59.4 см мм |
| Колір | Сірий |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Можливості | розморожування, швидке нагрівання FastPreheat, FrozenBake, традиційний нагрів з вентилятором, великий інфра-нагрівач з вентилятором, нижній та верхній нагрівач, великий інфра-нагрівач, заморожена випічка, Піца |
| Обсяг духовки | 70 л |
| Тип | Комбінована |
| Тип духовки | Електрична |
| Управління | ергономічні перемикачі |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 699 ₴









