
Стабілізатор напруги Awattom New Silver - 7.0кВт, однофазний
16 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: NEWSILVER-7.0KWT
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Awattom New Silver 7.0 кВт – надійний електронний стабілізатор для захисту побутових приладів у мережах із частими перепадами напруги. Він працює у широкому діапазоні 141–285 В та забезпечує точну стабілізацію із сімісторним керуванням. Модель оснащена багаторівневими захисними системами та інформативним ЖК-дисплеєм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Awattom |
| Максимальна вхідна напруга | 300 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Кількість ступенів автоматичного регулювання | 8 |
| Кількість фаз | однофазний |
| Макс. вхідна частота, Гц | 50 |
| Максимальна потужність | 4500 Вт /(за Uвх.141В), 9100 Вт (за Uвх.285В) |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Сімісторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 800 ₴






