
Стабілізатор напруги Vitals Master STF-1000sf 600Вт 1000ВА 100-260В однофазний 4.02кг
3 338 ₴
- В наявності
- Код: 246602
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стабілізатор напруги Vitals Master STF-1000sf призначений для захисту побутової та електронної техніки від перепадів напруги в мережі. Тиристорна система стабілізації підтримує стабільні параметри вихідної напруги та швидко реагує на зміни в електромережі. Модель оснащена цифровим LCD-дисплеєм, системами захисту від перевантаження, перегріву та надмірної напруги. Пристрій підходить для роботи з комп’ютерною технікою, холодильниками, телевізорами та іншими чутливими приладами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.02 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабеля | 135 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість фаз | однофазний |
| Макс. вхідна частота, Гц | 65 |
| Максимальна потужність | 600 Вт |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Тиристорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 338 ₴










