
Рушникосушка ARDESTO електрична Star FR, 800x480х240мм, таймер-регулятор Wi-Fi, сталь,ліве підключення, білий
6 149 ₴
- В наявності
- Код: 12-180155-4880
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична рушникосушарка ARDESTO Star FR у білому кольорі поєднує виразну форму, Wi-Fi-керування та практичну конструкцію для щоденного використання. Формат «драбинки» із сімома секціями та збільшеною глибиною 240 мм створює більше простору для розміщення рушників і текстилю. Потужність 164 Вт і нагрівальний кабель забезпечують стабільне та рівномірне тепло з максимальною температурою до 55 °C. Ліве підключення та стаціонарний монтаж дають змогу органічно інтегрувати модель у сучасний інтер’єр ванної кімнати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Колір | Білий |
| Потужність | 164 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Міжосьова відстань | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус | фарбована сталь |
| Кількість ребер | 7 шт. |
| Максимальна температура | 55 °C |
| Розміри | 800 x 480 x 240 |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Тип | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | нагрівальний кабель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 149 ₴




