
Портативна електростанція Schneider Electric OffGrid Portable Power Station 730, 700 Вт, 738 Вт/год, Wireless Charge
36 200 ₴
- В наявності
- Код: PPS730-GR
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна електростанція Schneider Electric OffGrid 730 має ємність 738 Вт·год і номінальну потужність 700 Вт на літій-іонному акумуляторі. Пристрій оснащений двома розетками AC з чистою синусоїдою, 3 USB-A з QC18W, двома USB-C PD до 100 Вт, автомобільним портом, двома DC5521 та бездротовою зарядкою 15 Вт. Заряджання можливе від мережі (~9 годин) або сонячних панелей до 200 Вт (~4,5 години). Корпус на 60% з переробленого пластику та екологічна упаковка підкреслюють стале виробництво. Вага 6,4 кг і компактні розміри полегшують перенесення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Вага | 6.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи USB | USB Type-C/(1 x PD 5-20 В / 5 А (100 Вт); 1 x QC 5-12 В/3 А (18 Вт)), USB Typa-A/(2 x 5 В/2,4 А (12 Вт); 1 x QC 5-12 В / 3 А (18 Вт) |
| Вихід | Автомобільний вихід: 12 В/10 А, 2 x Schuko CEE 7, 230 В, 2 x DC5521 12 В / 5 А, 1 x бездротова зарядка, 15 Вт |
| Вхід | 1 x 195–265 А, 0.65 А |
| Габарити | 250 х 200 х 204 |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Номінальна вихідна потужність | 700 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 195-265 В |
| Номінальна потужність | 700 Вт кВт |
| Пікова потужність | 995 Вт |
| Реальна ємність | 738 Вт·год |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 200 ₴









