
Портативна електростанція Schneider Electric OffGrid Portable Power Station 500, 500 Вт, 517 Вт/год, Wireless Charge
25 800 ₴
- В наявності
- Код: PPS500-GR
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна електростанція Schneider Electric OffGrid 500 забезпечує 517 Вт·год ємності та номінальну потужність 500 Вт завдяки літій-іонному акумулятору. Пристрій має чисту синусоїду на двох розетках AC, 3 порти USB-A, 2 USB-C PD до 60 Вт, автомобільний порт, 2 DC5521 та бездротову зарядку 15 Вт. Заряджання можливе від мережі (~7 годин), автомобіля або сонячних панелей до 200 Вт (3 години). Вага 5,5 кг і компактні розміри полегшують перенесення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Вага | 5.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи USB | USB Type-C/(USB-C PD 5-20 В / 3 А (60 Вт); 1 x USB-C QC 5-12 В / 3 А (18 Вт)), USB Typa-A/(3 x 5 В / 2,4 А (12 Вт)) |
| Виходи постійного струму | Автомобільний порт: 12 В 10 А (макс. 120 Вт), 2 x DC5521 12 В/5 А, 1 x бездротова зарядка, 15 Вт |
| Вихід | Автомобільний порт 12 В 10 А (макс. 120 Вт), 2 x Schuko CEE 7, 230 В, 2 x DC5521 12 В/5 А, 1 x бездротове заряджання, 15 Вт |
| Вхід | 1 x 190–265 В, 0.65 А |
| Габарити | 250 х 200 х 204 |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Номінальна вихідна потужність | 500 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 190–265 В |
| Номінальна потужність | 500 Вт кВт |
| Пікова потужність | 749 Вт |
| Реальна ємність | 517 Вт·год |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 800 ₴






