
Піч електрична Tefal Optimo, 19л, 1380Вт, механіч., гриль, конвенція, чорний
5 699 ₴
- В наявності
- Код: OF444834
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
З компактної духовкою Optimo 19 л ви можете легко готувати і розігрівати блюда. Завдяки зручному механічному термостату, таймером і регулюванням, приготування їжі просте, а шість режимів приготування їжі подойдутт для будь-якого рецепту: конвекція, традиційне приготування, гриль, випічка, водяна баня і розморожування. Все доповнює знімний гриль з шістьма рівнями висоти і деко.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Об`єм | 19 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | незалежна |
| Максимальна температура | 240 °C |
| Потужність | 1380 Вт Вт |
| Управління | поворотні перемикачі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 699 ₴




