
Піч електрична ARDESTO, 45л, 1600Вт, механіч., сірий
3 499 ₴
- В наявності
- Код: MEO-S45GG
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У дизайні моделі немає нічого зайвого: корпус у сірому кольорі, затемнене скло на дверцятах та три сріблясті коліщатка для встановлення параметрів роботи пристрою. Та попри зовнішню стриманість, всередині приховано потужність 1 600 Вт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Об`єм | 45 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 31.5 х 61.5 х 42.3 |
| Колір | Сірий |
| Конструкція | незалежна |
| Максимальна температура | 300 °C |
| Освітлення | 115 Вт |
| Потужність | 1600 Вт Вт |
| Управління | поворотні перемикачі |
| Функції | індикація закінчення процесу приготування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴










