
Піч електрична ARDESTO, 50л, 1600Вт, механіч., рожен, чорний
4 299 ₴
- В наявності
- Код: MEO-S50GB
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Готуйте улюблені страви в ємній (50 л) електричній мініпечі ARDESTO. Пристрій має особливо стильний вигляд, адже і корпус, і дверцята, і коліщатка керування виконані в чорному кольорі – у тренді повсякчас. Особливістю моделі є наявність рожна, що стане визначальною перевагою на користь MEO-S50GB для любителів посмакувати курку, приготовану на грилі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Об`єм | 50 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 31.5 x 61.5 x 47 |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | незалежна |
| Максимальна температура | 300 °C |
| Освітлення | 115 В |
| Потужність | 1600 Вт Вт |
| Функції | рожен, індикація закінчення процесу приготування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 299 ₴










