
Пилосос Gorenje автомоб, 55Вт, конт пил -0.4л, автон. робота до 14хв, мікрофільтр, дод.насадки-2 шт, білий
1 789 ₴
- В наявності
- Код: MVC72FW
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативність завжди буде доречною, і компанія Gorenje розуміє це як ніхто інший. Ручний пилосос Gorenje MVC72FW, незважаючи на свої компактні розміри, є чудовим помічником у домашньому господарстві.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 55 Вт |
| Тип | Робот |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 40.5 × 11.5 × 12 см |
| Обсяг пилозбірника | 0.4 л |
| Тип пилозбірника | пластиковий контейнер |
| Тип прибирання | сухе, вологе |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 789 ₴





