
Пилосос професійний Karcher T 8/1 L 850Вт 235мБар контейнер 8л 3.5кг
6 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1.527-188.0
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Професійний пилосос для прибирання сухого сміття T 8/1 L, пропонується спеціально для майстрів і умільців, оскільки він розроблений спеціально для задоволення їхніх потреб. Міцний і потужний, оснащений ергономічним ременем для перенесення, буде ефективний при ремонті і на будь-якому будівництві. Його надзвичайно легка вага при достатньому обсязі бака, не тільки полегшує транспортування, але й означає, що він може бути використаний для роботи там, де важко використовувати важкі пилососи, наприклад, на сходових прольотах, драбинах і лісах, або в приміщеннях, щільно заставлених меблями, наприклад - залах для глядачів в кінотеатрі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Потужність всмоктування | 850 Вт |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 320 x 285 x 375 |
| Харчування | Мережа |
| Насадки | комбінована (підлога/килим) |
| Обсяг пилозбірника | 8.5 л |
| Тип | Професійний |
| Тип пилозбірника | багаторазовий текстильний мішок |
| Тип прибирання | сухе |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴

