
Машина для миття підлоги Karcher BR 30/4 C 11кг
67 999 ₴
- В наявності
- Код: 1.783-223.0
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дуже компактна та легка підлого мийна машина BR 30/4 C (11 кг). Інноваційна та ефективна альтернатива ручному прибиранню поверхонь площею від 20 до 200 м2. Підлога залишається повністю сухою після очищення, що робить цей апарат ідеальним для застосування у невеликих магазинах, ресторанах, супермаркетах, санітарних зонах та навіть готелях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Споживана потужність | 820 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 1180x335x390 мм |
| Харчування | Мережа |
| Обсяг пилозбірника | 4 л /для чистої / 4 л брудної води |
| Тип | машини для миття підлоги |
| Тип пилозбірника | пластиковий контейнер |
| Тип прибирання | вологе |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 999 ₴

