
Пилосос Rowenta контейнерний Swift Power Cyclonic, 750Вт, конт пил -1.2л, НЕРА, білий
4 499 ₴
- В наявності
- Код: RO2957EA
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Не дивлячись на компактні розміри, пилосос Rowenta SWIFT POWER CYCLONIC забезпечує ретельне прибирання, що робить його чудовим рішенням для щоденного догляду за помешканням. Циклонна технологія у поєднанні з високоефективною насадкою гарантують вийняткову якість прибирання, а компактний дизайн дозволяють легко переносити його.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.87 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 37 x 25.5 x 30.4 см |
| Харчування | Мережа |
| Насадки | комбінована (підлога/килим), щілинна, паркетна, турбощітка, Міні турбо щітка |
| Обсяг пилозбірника | 1.2 л |
| Тип | безмішковий, побутовий |
| Тип пилозбірника | пластиковий контейнер |
| Тип прибирання | сухе |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 499 ₴




