
Пилосос Gorenje контейнерний, 700Вт, конт пил -3.3л, HEPA, щітка Xpand Zone, чорний
5 359 ₴
- В наявності
- Код: VCEA02GALWCY
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пилосос контейнерний Gorenje G.FORCEAIR LITE — ефективне рішення для щоденного сухого прибирання в домі. Модель поєднує компактні розміри, потужне всмоктування та продуману ергономіку для зручного користування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Потужність всмоктування | 180 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 27.9 x 43.3 x 26.8 |
| Харчування | Мережа |
| Насадки | паркетна, Міні насадка/2шт, щітка Xpand Zone |
| Обсяг пилозбірника | 3.3 л |
| Споживана потужність | 700 Вт /(приєднувальна потужність) |
| Тип | безмішковий, побутовий |
| Тип пилозбірника | пластиковий контейнер |
| Тип прибирання | сухе |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 359 ₴





