
Пилосос Gorenje мішковий, 750Вт, 2л, HEPA, індикатор, універс.щітка , червоний
2 699 ₴
- В наявності
- Код: VCEA11CXWII
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр НЕРА видаляє до 99,95% пилу з повітря, а також затримує пилок і продукти життєдіяльності кліщів, що дуже важливо для людей, які страждають на астму або алергію. Усмоктуване повітря проходить через фільтр НЕРА, де частинки пилу і бруду затримуються в волокнах і там залишаються.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Потужність всмоктування | 158 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 21.5 x 35 x 26 |
| Харчування | Мережа |
| Насадки | Міні насадка, універсальна щітка |
| Обсяг пилозбірника | 2 л |
| Споживана потужність | 750 Вт /(приєднувальна потужність) |
| Тип | мішковий, побутовий |
| Тип пилозбірника | змінний мішок |
| Тип прибирання | сухе |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 699 ₴






