
Пилосос Gorenje мішковий, 700Вт, 3л, HEPA, щітка Xpand Zone, телескоп, червоний
4 499 ₴
- В наявності
- Код: VCEA21GPLW
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Х-подібний отвір великої універсальної щітки XpandZone збільшує площу всмоктування пилу з килимів, твердих поверхонь і паркету. Завдяки формі отвору пил затягується навіть по краях щітки. Це підвищує ефективність прибирання та економить час.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Потужність всмоктування | 188 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 27.7 x 43.3 x 31 |
| Харчування | Мережа |
| Насадки | Міні насадка/3шт, щітка Xpand Zone |
| Обсяг пилозбірника | 3 л |
| Споживана потужність | 700 Вт /(приєднувальна потужність) |
| Тип | мішковий, побутовий |
| Тип пилозбірника | багаторазовий текстильний мішок |
| Тип прибирання | сухе |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 499 ₴









