
Пилосос Gorenje мішковий, 800Вт, 2л, вага-2.5кг, HEPA, індикатор, телескоп, червоний
2 799 ₴
- В наявності
- Код: VCEB11CXRII
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
VCEB11CXRII - мішковий пилосос для ефективного прибирання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Потужність всмоктування | 172 Вт |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 21.5x35x26 |
| Обсяг пилозбірника | 2 л |
| Тип | мішковий, побутовий |
| Тип прибирання | сухе |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴




