
Пилосос Rowenta безпровідний Xforce Flex 14.60 Aqua, 200Вт, вологе прибирання, конт пил -0.9л, автон. робота до 70хв, НЕРА,
16 499 ₴
- В наявності
- Код: RH99C0WO
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Flex: Одночасно миє та пилососить назад та вперед. Бездротовий акумуляторний пилосос Rowenta XForce Flex 14.60 поєднує в собі високу ефективність прибирання з найкращим у своєму класі досвідом. Найновітніші технології Rowenta — двигун DigitalForce із потужністю всмоктування до 200 повітряних Ват і виняткова батарея, яка забезпечує час роботи тривалістю до 1 години та 10 хвилин* — поєднуються з високотехнологічними інноваціями: автоматичне регулювання потужності всмоктування залежно від типу підлоги, дисплей Smart Control у реальному часі, тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Споживана потужність | 480 Вт |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип | Робот |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 125x12x25.5 |
| Насадки | щілинна, Основна, для меблів, 2 щітки Easy Вrush, Міні-турбощітка, гнучка щітка |
| Обсяг пилозбірника | 0.9 л |
| Тип прибирання | сухе, вологе |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 499 ₴









