
Пилосос Gorenje мішковий, 850Вт, конт пил -3л, HEPA, телескоп трубка, білий
3 499 ₴
- В наявності
- Код: VCE21SFWR
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
VCE21SFWR - це пилосос з мішком для сухого чищення від компанії Gorenje. Він має потужність всмоктування 200 Вт, HEPA-фільтр, універсальну щітку, роликове регулювання потужності і автоматичне змотування кабелю. Також оснащений гумовими колесами, що запобігають подряпинам на підлозі, і індикатором наповнення пилозбірника
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 29.5 х 39 х 25 |
| Харчування | Мережа |
| Насадки | щілинна, універсальна щітка, насадка-щітка |
| Обсяг пилозбірника | 3 л |
| Тип | мішковий, побутовий |
| Тип прибирання | сухе |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴










