
Пилосос Rowenta безпровідний X-Force Flex 14.80 Auto Animal, 240Вт, конт пил -0.65л, автон. робота до 90хв, HEF system 99,9%,
19 999 ₴
- В наявності
- Код: RH9B74WO
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний пилосос Rowenta X-Force Flex 14.80 Auto Animal RH9B74WO — це інноваційний бездротовий пристрій для сухого прибирання, що поєднує потужність всмоктування 240 Вт, до 90 хвилин автономної роботи та технологію Flex для легкого прибирання під меблями. У комплекті — турбощітка та міні турбощітка з LED-підсвіткою, насадки для щілин і меблів. Пилосос оснащений індикатором заряду та очищення, а система фільтрації HEF забезпечує захоплення до 99,98% частинок пилу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Потужність всмоктування | 240 Вт |
| Споживана потужність | 670 Вт |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 113 х 25,2 х 26,6 |
| Харчування | акумулятор/25,2 В |
| Насадки | щілинна, для м'яких меблів, турбощітка/Vision Deep Power з LED підсвіткою, 2 щітки Easy Вrush, міні турбощітка/Animal з LED підсвіткою |
| Обсяг пилозбірника | 0.65 л |
| Тип | вертикальний, акумуляторний |
| Тип прибирання | сухе |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 999 ₴










