
Пилосос професійний миючий Karcher SE 3 Compact Home Floor контейнер для води 1.7л 4.26кг
10 999 ₴
- В наявності
- Код: 1.081-533.0
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний та потужний миючий пилосос Kärcher SE 3 Compact ефективно очищає килими та м’які меблі. Насадка «2 в 1» дозволяє працювати у вертикальному положенні, а керування на рукоятці спрощує обробку поверхонь. Система баків «2 в 1» мінімізує контакт із брудом, а функція промивання підтримує гігієну. Всі аксесуари зберігаються на корпусі, що забезпечує зручність у використанні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Тип | Вертикальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.26 кг /(без приладдя) кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 26 х 22,5 х 45 |
| Харчування | Мережа |
| Насадки | для оббивки/88 мм, миюча насадка XXL «2 в 1», для миття щілин |
| Тип прибирання | вологе |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 999 ₴










