-20%

Робот-пилосос Philips Series 5000, h=29.2см, вологе прибирання, конт пил -0.26л, вода -0.27л, автон. робота до 200хв, EPA 10,
40 999 ₴
32 999 ₴
- В наявності
- Код: XU5100/10
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відкрийте для себе радість бездоганної підлоги з пилососом Philips HomeRun серії 5000. Завдяки потужному всмоктуванню й ефективному миттю він видаляє більше пилу, ніж звичайний пилосос, щоб ваша оселя сяяла без жодних зусиль. Живіть яскравіше, прибирайте менше.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.8 кг /(робот-пилосос), 2.5 кг (станція) кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 9,8 x 34,1 x 42 /(робот-пилосос), 29,2 x 34,1 x 51,5 см (станція) |
| Обсяг пилозбірника | 0.26 л /(робот-пилосос), 3 л (мішок на станції) |
| Потужність всмоктування | 10 кПа |
| Споживана потужність | 67 Вт |
| Тип | мішковий |
| Тип прибирання | сухе, вологе, сухе + вологе одночасно |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 999 ₴









