
Пилосос Gorenje контейнерний, 850Вт, конт пил -3.3л, HEPA, телескоп трубка, сенсорне упр, бронзовий
5 199 ₴
- В наявності
- Код: VCE08GAPGOCY
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пилосос PET Series створений спеціально для ефективного прибирання у домах, де є тварини. Контейнер об’ємом 3,3 л та подвійна система HEPA-фільтрації забезпечують чисте повітря та якісне збирання шерсті. Телескопічна металева трубка, сенсорне управління та плавний запуск двигуна роблять використання зручним та комфортним. У комплекті є додаткові насадки, включно з щіткою для паркету та вузькою насадкою для меблів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Потужність всмоктування | 170 Вт |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 27.9 x 26.8 x 43.3 |
| Обсяг пилозбірника | 3.3 л |
| Тип | контейнерний |
| Тип прибирання | сухе |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 199 ₴









