
Пилосос Gorenje бездротовий, 95Вт, конт пил -0.5л, автон. робота до 60хв, HEPA, підсвічування, індикатор, чорний
8 499 ₴
- В наявності
- Код: SVC252426FFCA
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротовий пилосос Gorenje SVC252426FFCA призначений для щоденного прибирання в оселі. Потужність всмоктування 95 Вт у поєднанні з автономною роботою до 60 хв забезпечує стабільний результат. Контейнер для пилу об’ємом 0,5 л легко очищується після використання. HEPA-фільтр сприяє ефективному очищенню повітря. LED-підсвічування допомагає помітити пил у затемнених зонах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 95 Вт |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 111 × 25 × 35,8 |
| Кількість ступенів очищення | багаторівнева |
| Насадки | універсальна підлогова, щілинна, меблева |
| Обсяг пилозбірника | 0.5 л |
| Тип | бездротовий (вертикальний + ручний 2-в-1) |
| Тип прибирання | сухе |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 499 ₴

