
Пилосос Gorenje бездротовий, 190Вт, конт пил -0.6л, автон. робота до 60хв, HEPA, підсвічування, індикатор, турбощітка, антрацит
19 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: SVC296749NEBL
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Бездротовий пилосос Gorenje SVC296749NEBL забезпечує ефективне прибирання без обмежень у просторі. Потужне всмоктування та турбощітка легко справляються з пилом та шерстю тварин. LED-підсвітка дозволяє бачити забруднення у темних кутах. Акумулятор працює до 60 хвилин, забезпечуючи автономність та зручність використання. Ідеальний для дому та квартир різної площі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 190 Вт |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 115 × 31.5 × 30.1 |
| Насадки | турбощітка, міні турбощітка, набір для вичісування домашніх тварин |
| Обсяг пилозбірника | 0.6 л |
| Тип прибирання | сухе |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 999 ₴









