
Пилосос Rowenta безпровідний X-Force 8.80, 250Вт, конт пил -0.44л, автон. робота до 45хв, НЕРА, чорно-зелений
7 499 ₴
- В наявності
- Код: RH1831E0
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безпровідний пилосос Rowenta X-Force 8.80 поєднує потужність та мобільність. Він оснащений HEF-фільтром, який затримує 99,9% пилу та алергенів. Час автономної роботи до 45 хв, легкий і зручний у керуванні. Ідеальний для прибирання твердих поверхонь та килимів з низьким ворсом. LED-підсвітка допомагає помітити пил у темних місцях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Потужність всмоктування | 100 Вт |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 24.8 x 23.0 x 110.0 |
| К-сть програм прибирання | 1 шт |
| Кількість ступенів очищення | 1 |
| Насадки | для м'яких меблів, щілинна насадка, Easy Brush (2 шт), основна щітка з LED |
| Обсяг пилозбірника | 0.44 л |
| Тип | бездротовий пилосос |
| Тип прибирання | сухе |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 499 ₴






