
Пилосос Gorenje автомоб, 100Вт, конт пил-0.5л, зарядна станція, автон. робота до 20хв, мікрофільтр, дод.насадки-3 шт, чорний
2 299 ₴
- В наявності
- Код: MVC148FGW
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пилосос Gorenje MVC148FGW належить до ручних акумуляторних моделей для сухого прибирання з контейнером об’ємом 0,5 л. Оснащений Li-Ion акумулятором 14,8 В, що дозволяє працювати автономно без підключення до мережі. Використовується для швидкого очищення невеликих поверхонь і локальних забруднень. Компактний формат зручний для прибирання в автомобілі, на меблях і полицях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 25 Вт |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Насадки | щілинна, насадка-щітка |
| Обсяг пилозбірника | 0.5 л |
| Тип прибирання | сухе |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴









