
Пилосос Gorenje бездротовий, 125Вт, конт пил -0.6л, автон. робота до 60хв, HEPA, підсвічування, індикатор, турбощітка, матове
7 999 ₴
- В наявності
- Код: SVC259441NFGO
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вертикальний пилосос Gorenje 2 в 1 поєднує функції основного та портативного пилососа для щоденного прибирання різних поверхонь. Інверторний двигун InverterPower забезпечує стабільну потужність усмоктування та тихішу роботу. Мультициклонна система фільтрації з HEPA H13 допомагає затримувати дрібний пил і алергени. LED-підсвітка щітки та інтелектуальний датчик пилу підтримують більш точне прибирання навіть у важкодоступних місцях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 125 Вт |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип | Вертикальний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| К-сть програм прибирання | 3 шт |
| Насадки | турбощітка, довга щілинна насадка, мінітурбощітка, насадка для видалення пилу 2 в 1 |
| Обсяг пилозбірника | 0.6 л |
| Тип прибирання | сухе |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 999 ₴









