
Водонагрівач електр. Ariston круглий BLU1 ECO PL DRY, 100л, 1,8кВт, сухий тен, мех. кер-ння, B, Італія, білий
12 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3201458
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дана модель розроблена для побутового використання у квартирах, заміських будинках, офісних приміщеннях, кафе. Він здатний забезпечувати одночасно кілька точок користування гарячою водою. Об'єм бака дозволяє забезпечити достатньою кількістю гарячої води сім'ю із 4-х осіб.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Вага | 24 кг |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 91.3 х 45 х 47 |
| Колір | Білий |
| Максимальна температура нагрівання води | 80 °C /, Втрати тепла при 65°C - 1.56 |
| Обсяг ємності для води | 100 л |
| Споживана потужність | 1800 Вт / (2 х 900 Вт) |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елементу | сухий ТЕН |
| Установка | Вертикальна |
| Час нагрівання | 2 /48 хв - 45C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 500 ₴


