
Водонагрівач електр. Ariston круглий BLU1 R 50 V 1,8K PL EU, 50л, 1,8кВт, мех. кер-ння, С, Італія, білий
8 000 ₴
- В наявності
- Код: 3201942
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водонагрівач Ariston BLU1 R 50 V 1.8K PL EU (3201942) - це електричний накопичувальний водонагрівач з об’ємом 50 літрів і потужністю 1,8 кВт. Він має вертикальне розташування і внутрішнє покриття бака з титанової емалі. Водонагрівач оснащений магнієвим анодом. Управління температурою води здійснюється за допомогою зовнішнього механічного терморегулятора. Унікальна технологія Titanshield гарантує тривалий термін служби водонагрівача, а також захист від корозії завдяки природним властивостям титану та впливу великого магнієвого анода.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Вага | 16.5 кг |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 57.3 x 45 x 48 |
| Колір | Білий |
| Максимальна температура нагрівання води | 75 °C |
| Обсяг ємності для води | 50 л |
| Подача води | знизу |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елементу | мокрий ТЕН |
| Установка | Вертикальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 000 ₴

