
Водонагрівач електр. Ariston круглий SG1 EU, 50л, 1,5кВт, мех. кер-ння, C, Італія, білий
6 600 ₴
- В наявності
- Код: 3213000
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SG1 – це накопичувальний електричний водонагрівач італійського виробництва, розроблений для забезпечення побутових потреб у гарячій воді. Пристрій поєднує сучасний дизайн, високу продуктивність і енергоефективність. Простота управління та надійна конструкція забезпечують довговічність і комфорт у використанні. Завдяки якісним матеріалам виготовлення, SG1 відповідає європейським стандартам якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Вага | 15.6 кг |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 54,3 х 45 х 48 |
| Колір | Білий |
| Максимальна температура нагрівання води | 75 °C |
| Обсяг ємності для води | 50 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елементу | мокрий ТЕН |
| Установка | Настінна |
| Функції | механічний термостат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 600 ₴





