
Водонагрівач електр. Ariston PRO1 R 80 V 1,8K PL EU круглий 80л, 1,8кВт, мех. кер-ння, С, Італія, білий
8 400 ₴
- В наявності
- Код: 3201903
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накопичувальний водонагрівач об’ємом 80 л для щоденного використання. Оснащений мідним нагрівальним елементом потужністю 1,8 кВт і механічним керуванням. Внутрішній бак із емальованим покриттям та магнієвим анодом сприяє зниженню корозії. Підходить для вертикального настінного монтажу у житлових приміщеннях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Вага | 21 кг / (нетто), 23 кг (брутто) кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 77,8 x 45 x 45 /(48 см - ширина з кріпленням) |
| Колір | Білий |
| Обсяг ємності для води | 80 л /(номінальний), 75 л (реальний) |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елементу | мокрий ТЕН |
| Установка | вертикальна, настінна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 400 ₴



