
Електрочайник Gorenje 1.5л, з подвійними стінками, чорний матовий
1 399 ₴
- В наявності
- Код: K15ORAB
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрочайник Gorenje - це стильний та надійний вибір для вашої кухні. Його матовий чорний дизайн додає елегантності, а подвійні стінки забезпечують безпеку та збереження тепла. Ідеальний для тих, хто цінує комфорт та ефективність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Індикатор рівня води | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1.5 л |
| Тип | Електрочайник |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВxШxГ) | 24.5 × 24 × 16 см |
| Колір | Чорний |
| Нагрівальний елемент | прихований дисковий |
| Особливості | Відсік для шнура, Обертання на 360 °, Індикатор роботи, Подвійні стінки |
| Потужність | 2400 Вт Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴






