
Електрочайник Tefal Sense kettle 1.7л, Strix, з подвійними стінками, 5 темп.реж, чорний
3 199 ₴
- В наявності
- Код: KO693110
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чайник Tefal: найсучасніший чайник з можливістю вибору температури. Оптимізуйте свою кухню за допомогою інтуїтивно зрозумілого чайника, який так само гарний, як і функціональний. З електричним чайником Tefal насолоджуйтеся гарячими напоями ідеальної температури завдяки цифровому дисплею, який показує температуру в реальному часі, і п'яти налаштувань температури. А завдяки зручним функціям і простому, але сучасному дизайну, смачні гарячі напої завжди під рукою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Індикатор рівня води | Так |
| Об`єм | 1.5 л |
| Тип | Електрочайник |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.045 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВxШxГ) | 25.1 х 20.8 х 15.7 см |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Нагрівальний елемент | прихований дисковий |
| Особливості | Фільтр від накипу, Обертання на 360 ° |
| Потужність | 1800 Вт Вт |
| Управління | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 199 ₴









