
Електрочайник Gorenje 1.7л, пластик, чорний
2 599 ₴
- В наявності
- Код: K17CLBK
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чайник Gorenje K17CLBK з колекції Classico виконаний в чорному кольорі. Незвичайний круглий індикатор температури розташований на корпусі. Автоматичне відключення при закипанні або при відсутності води забезпечує безпеку експлуатації. Фільтр можна зняти, щоб вимити. Прилад обертається на 360 градусів щодо центру підставки, тому його можна ставити з будь-якого боку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Індикатор рівня води | Так |
| Об`єм | 1.7 л |
| Тип | Електрочайник |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВxШxГ) | 22 × 30 × 20 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Особливості | Відсік для шнура, Обертання на 360 °, зйомний фільтр від накипу, Гумові ніжки |
| Потужність | 2200 Вт Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 599 ₴










