
Електрочайник Gorenje 1.7л, 2,200 Вт, скло, нерж
1 299 ₴
- В наявності
- Код: K17TRG
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Завдяки великому об'єму чайника Gorenje K17TRG 1,7 літра ви зможете закип'ятити воду відразу на всю сім'ю. Також дуже зручно, якщо до вас у гості прийшла велика компанія друзів. Якісний фільтр від накипу легко знімається і миється. Крім того, він запобігає капанню води під час наливання в чашку. Шнур живлення підключається до підставки, щоб ви могли вільно користуватися чайником. У підставці є спеціальне відділення для зручного зберігання шнура. Якщо в чайнику мало води або вона закінчилася, нагрівання автоматично вимикається. Крім того, чайник вимикається, коли вода закипає.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Індикатор рівня води | Так |
| Об`єм | 1.7 л |
| Тип | Електрочайник |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВxШxГ) | 242 х 215 х 155 мм |
| Колір | чорний зі сріблястим |
| Матеріал корпусу | скло, нержавіюча сталь |
| Особливості | Автоматичне відключення, Обертання на 360 °, Відсік для зберігання шнура, Нековзкі ніжки, Кнопка включення/вимикання, Знімний фільтр від накипу, Система захисту від перегрівання, Електронне регулювання температури |
| Потужність | 2200 Вт Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴










