
Електрочайник Gorenje, 1,5л, подвійні стінки, Strix контроль, нерж.
1 299 ₴
- В наявності
- Код: K15DWS
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрочайник Gorenje K15DWS – це надійний та стильний вибір для вашої кухні. Об'єм 1,5 літра і конструкція з подвійними стінками забезпечують швидке закипання води та безпечне використання. Чайник оснащений контролем Strix, що гарантує довговічність і захист від перегріву. Корпус з нержавіючої сталі додає елегантності та міцності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Об`єм | 1.5 л |
| Тип | Електрочайник |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВxШxГ) | 24 х 23,1 х 15,8 см |
| Колір | чорний із нержавіючою сталлю |
| Особливості | Фільтр від накипу, Обертання на 360 °, Термостат Strix, Відсік для зберігання шнура, Індикатор роботи, Подвійні стінки з нержавіючої сталі, Конструкція кришки із захистом від протікання |
| Потужність | 2200 Вт Вт |
| Управління | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴









