
Електрочайник Gorenje 1.7л, Strix-контроль, метал, нерж
1 199 ₴
- В наявності
- Код: K17DS
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрочайник Gorenje K17DS з об’ємом 1.7 л і корпусом із нержавіючої сталі забезпечує довговічність і стильний вигляд. Оснащений Strix-контролем, захистом від перегріву, автоматичним вимкненням і обертанням на 360° для зручності використання. Ідеальний вибір для вашої кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Індикатор рівня води | Так |
| Об`єм | 1.7 л |
| Тип | Електрочайник |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВxШxГ) | 252 х 226 х 154 мм |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Обертання на 360 °, Термостат Strix, Знімний фільтр від накипу, Білий індикатор роботи, Відділення для зберігання шнура, Легке очищення |
| Потужність | 1850 Вт /- 2200 Вт Вт |
| Управління | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴










