
Ваги Beurer підлогові, 150кг, СR2032x1 в комплекті, пластик, білий
1 644 ₴
- В наявності
- Код: PS_160
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підлогові ваги Beurer PS_160 призначені для контролю маси тіла у домашніх умовах. Пристрій оснащений великим РК-дисплеєм з цифрами розміром 47 мм для зручного зчитування результатів. Максимальне навантаження становить 180 кг, передбачено автоматичне увімкнення за технологією Quick Start. Опорна платформа розміром 30,5 × 30,5 см забезпечує зручне розміщення під час зважування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.91 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | 1 x 3V CR2032 |
| Колір | білий з блакитним |
| Комплектація | батарейка 1xСR2032 |
| Конструкція | з плоскою платформою |
| Макс. вимірювана вага | 180 кг |
| Матеріал платформи / чаші | пластик |
| Призначення | Для підлоги |
| Тип | Електронний |
| Функції | автоматичне включення, автоматичне вимикання, технологія Quick Start |
| Ціна ділення | 100 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 644 ₴









