-26%

Фен Philips 8000 Series, 1400Вт, 3 режими, іонізація, хол. обдув, турборежим, рожевий
11 499 ₴
8 499 ₴
- В наявності
- Код: BHD837/10
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Найкомпактніший високошвидкісний фен Philips серії 8000, розроблений для захисту волосся від пошкодження завдяки датчикам контролю температури ThermoShield Advanced. Максимально швидке сушіння та міцне, блискуче, зволожене волосся.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип | Фен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 395 г кг |
| Довжина шнура | 2 м |
| Харчування | від мережі |
| Колір | Рожевий |
| Кіл-ть температурних режимів | 7 |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 3 |
| Максимальна температура нагрівання | 95 °C |
| Насадки в комплекті | концентратор/8 мм, дифузор |
| Особливості | іонізація |
| Потужність | 1400 Вт Вт |
| Режими | турборежим, режим «еко», холодний обдув, автоочищення |
| Серія | 8000 |
| Технології для догляду за волоссям | Покращена технологія захисту волосся від високої температури, Технологія подвійного потоку повітря |
| Тип пристрою | фен |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 499 ₴










