-19%

Тример Remington Style Series, для бороди і вусів, акум., роторний мотор, сталь, чорно-білий
1 999 ₴
1 629 ₴
- В наявності
- Код: MB4000
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тример Remington Style Series B4 призначений для догляду за бородою та вусами з можливістю точного налаштування довжини. Модель оснащена самозагострювальними лезами Comfort Tips із закругленими кінчиками та телескопічним гребінцем. Регулювання довжини здійснюється за допомогою коліщатка з різними кроками налаштування. Конструкція підтримує вологу очистку та до 40 хвилин автономної роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Колір | Чорний |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Комплектація | футляр/чохол, телескопічний гребінець |
| Максимальна довжина стрижки | 18 мм |
| Насадки | для бороди та вусів |
| Особливості | Знімні леза можна мити під водою |
| Регулювання довжини стрижки | регулююче коліщатко/0,5мм від 0,5 до 5 мм/ 1 мм від 5 до 6 мм/ 2 мм від 6 до 18 мм |
| Самозаточуючі леза | 1 /з округлими кінчиками Comfort Tips |
| Тип | Тример |
| Час зарядки акумулятора | 10 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 629 ₴









