
Тример Rowenta Specialist, для бороди, вусів і носа, ААx1, вібраційний мотор, насадок-5, титан.напил., синій
999 ₴
- В наявності
- Код: TN3651F0
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тример для бороди та вусів Rowenta Specialist TN3651F0 8 в 1 для ідеального стайлінгу волосся на обличчі. Завдяки гострому лезу з титановим покриттям і точним гребінцям високоточний тример забезпечує ідеальне укладання волосся на обличчі саме так, як ви бажаєте. Тривалість автономної роботи приладу — до трьох годин. Функціонал і комплектація акумуляторного тримера для бороди дозволяє підрівнювати та видаляти волосся на обличчі, а також боротися з рослинністю у вухах і носі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | батарейки/АА 1.5 В |
| Колір | Синій |
| Комплектація | футляр/чохол, триммер для носа/вух, тримерне лезо/5 мм (для бороди), бриюча мініголовка/25 мм, насадка для бороди/20 мм, стійка для зберігання |
| Максимальна довжина стрижки | 25 мм |
| Насадки | для носа/вух, для бороди та вусів |
| Особливості | Індикатор довжини лез |
| Тип | Тример |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴










