-21%

Машинка для стрижки Remington Apprentice, від мережі, роторний мотор, насадок-5, титан.напил., синій
1 239 ₴
979 ₴
- В наявності
- Код: HC5020
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машинка для стрижки Remington Apprentice призначена для підстригання волосся з можливістю вибору різної довжини стрижки. Модель оснащена самозагострювальними лезами з нержавіючої сталі з титановим покриттям і комплектом із п’яти насадок-гребінців. Регулювання довжини підтримується за допомогою зміни насадок і повзункового механізму. Живлення від мережі забезпечує постійну готовність до роботи без потреби заряджання акумулятора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Кількість установок довжини | 18 |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 360 г кг |
| Габарити | 16.2х6.5x5 |
| Джерело живлення | мережа |
| Колір | синій із чорним |
| Комплектація | щіточка для чищення, щіточка для шиї, інструкція, гребінець, машинка для підстригання, захисний ковпачок |
| Кількість насадок в комплекті | 5 шт. |
| Максимальна довжина стрижки | 18 мм |
| Насадки | гребінь/5 шт (3 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм, 18 мм) |
| Особливості | мотор роторний |
| Регулювання довжини стрижки | зміною насадок, повзункове |
| Самозаточуючі леза | 1 |
| Тип | машинка для стриження |
Інформація для замовлення
- Ціна: 979 ₴








