-19%

Тример Remington Beard Kit, для бороди, вусів і голови, акум., титан.напил., бордовий
3 199 ₴
2 599 ₴
- В наявності
- Код: MB4047
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тример Remington Beard Kit призначений для догляду за бородою та вусами з можливістю регулювання довжини підстригання. Модель оснащена самозагострювальними сталевими лезами з титановим покриттям і набором насадок для створення різних стилів бороди. Конструкція підтримує роботу від мережі або акумулятора з автономністю до 90 хвилин. Комплект орієнтований на регулярний домашній догляд і підтримання різної довжини бороди.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Колір | Чорний |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | мережа, акумулятор |
| Комплектація | насадки, сумочка для зберігання, тример |
| Кількість насадок в комплекті | 3 шт |
| Максимальна довжина стрижки | 35 мм |
| Насадки | гребінець/XL, 1,5-18 мм, 1-5 мм |
| Особливості | акумулятор Ni-Mh |
| Регулювання довжини стрижки | зміною насадок |
| Самозаточуючі леза | 1 |
| Тип | Тример |
| Час зарядки акумулятора | 16 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 599 ₴









