
Машинка для стрижки Rowenta Barber Experience, для голови, мережа+акум., роторний мотор DC, насадок-12, нержавіюча сталь з
2 999 ₴
- В наявності
- Код: TN1551E0
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Rowenta Barber Experience – машинка для стрижки, що забезпечує професійні результати вдома. Оснащена збільшеним лезом XL, натхненним професійними інструментами, вона легко зрізає густе волосся за один прохід. Фіксовані гребені та насадки для створення плавних переходів забезпечують бездоганну стрижку та стильне укладання. Самозаточувані леза з покриттям DLC (Diamond-Like Carbon) відомим своєю надзвичайною твердістю та довговічністю, а також професійний мотор гарантують ефективну роботу. Акумулятор забезпечує до 2 годин 30 хвилин автономного використання – ідеально для кількох стрижок вдома.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 17.6 х 5.7 х 4.4 |
| Джерело живлення | мережа/довжина шнура 1.8 м, акумулятор |
| Колір | Синій |
| Комплектація | підставка для зарядки, масло, інструкція, насадки, зарядний пристрій, гарантійний талон, машинка для підстригання, щітка для чищення |
| Кількість насадок в комплекті | 12 шт. |
| Максимальна довжина стрижки | 25 мм |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь/з покриттям DLC (Diamond-Like Carbon) |
| Насадки | гребінець/3 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм, 18 мм , 25 мм, 3-6 мм, 6-9 мм, 9-12 мм |
| Особливості | DC двигун |
| Регулювання довжини стрижки | зміною насадок |
| Самозаточуючі леза | 1 |
| Тип | машинка для стриження |
| Час зарядки акумулятора | 2.5 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴










