
Триммер для тварин Beurer, Для котів і собак усіх порід, акум., насадок-4, сталь, білий
4 159 ₴
- В наявності
- Код: PP_110_FLUFFY
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машинка для стрижки тварин Beurer призначена для догляду за шерстю котів і собак різних порід. Оснащена тихим двигуном, регулюванням довжини зрізу та змінними насадками для роботи з різною довжиною шерсті. Підтримує автономну роботу та підключення до мережі. Час роботи від акумулятора досягає 240 хвилин. Знімне лезо спрощує очищення після використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | мережа, акумулятор |
| Комплектація | ножиці, масло, насадки, гребінець, машинка для підстригання, щітка для чищення, чохол |
| Максимальна довжина стрижки | 2.4 мм |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна довжина стриження | 0.6 мм |
| Насадки | 6 мм, 13 мм, 19 мм, 25 мм |
| Тип | машинка для стрижки тварин |
| Час зарядки акумулятора | 3 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 159 ₴









