-36%

Лобзик Metabo STEB 65 Quick 450Вт 600-3000об/хв хід 18мм 1.9кг
3 353 ₴
2 141 ₴
- В наявності
- Код: 601030000
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Система Metabo Quick для зміни пиляльного полотна без використання інструментів. Дугова рукоятка з протиковзаючою накладкою Softgrip. Електроніка Vario (V) - управління частотою ходів відповідно до властивостей матеріалу. Можливість підключення універсального пилососа. Функція видування тирси забезпечує перегляд області обробки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Вага | 1.9 кг |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина різання дерева | 65 мм |
| Глибина різання металу | 18 мм/кольорові метали, 6 мм сталь |
| Комплектація | Шестигранний ключ, Картонна коробка, захисне скло |
| Напруга | 220 Вжито 230 В |
| Особливі властивості | регулювання числа обертів, Система повітряного відведення тирси, Безключове кріплення полотна, Скобоподібна форма ручки |
| Похилий різ | 45 º /(-45° / - 45°) |
| Частота ходу | 600 /- 3000 обертiв/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 141 ₴


