
Лобзик стаціонарний Einhell TC-SS 406 E 120В 400-1600об/хв виліт 40мм 8.9кг
6 996 ₴
- В наявності
- Код: 4309047
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лобзикова пила Einhell TC-SS 406 E потужністю 120 Вт і максимальною висотою різу 50 мм — ідеальний інструмент для моделювання та складного пиляння. Регульована швидкість і робочий стіл, що нахиляється до 47°, дозволяють легко виконувати точні й кутові різи. Міцна рама забезпечує стабільність, а затискний пристрій дозволяє швидко змінювати пилкові полотна. Пила оснащена роз'ємом для відводу пилу (36 мм) і постачається з двома полотнами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.9 кг кг |
| Напруга | 220 В |
| Особливі властивості | Робочий виліт/406 мм |
| Похилий різ | 47 º |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 415 х 250 / (стола) |
| Споживана потужність | 120 Вт /(S6 30%) |
| Тип | Стаціонарний |
| Частота ходу | 400 /- 1600 оборотів/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 996 ₴









